Loco Medikal Ortopedi

Loco Medikal Ortopedi

Loco Medikal Ortopedi ürünleri, Karadeniz Medikal tarafından geliştirilmiş ürünlerdir. Karadeniz Medikal 1994 yılından bu yana Medikal sektöründe faaliyetlerini etkin bir şekilde göstermeye başlamıştır. Kurucumuz Metin Azak’ın temellerini İstanbul Güngören de attığı şirketimiz, çalışmalarına başladığı ilk yıllarda hızlı bir başlangıç ile medikal pazarda yerini almayı başarmıştır.4 yıl içinde hızlı bir ivme sağlayan şirket, Pazar hacmini büyütmüş ve şuanda faaliyet göstermekte olan konumunda hizmet vermeye devam etmiştir.

Pazarda medikal ortopedi ürünleri ile ihtiyaç sahiplerine yardımcı ürünler sunan ve kaliteye önem veren ürünler tedarik etmektedir.

Karadeniz Medikal faaliyetlerin de önemli rol oynayan paydaşlarına ve iş ortaklarına her zaman istikrarlı, sağlam ve süreklilik arz eden kaynaklar oluşturmayı ana hedeflerinden biri olacak benimsemiştir. Bu bağlamda ürün gamını sürekli olarak geliştirme çabasında olmasının altında yatan nedenlerden biri de budur. Alternatifli ürün grupları sayesinde ihtiyaca göre çözümler sunmuş ve bu doğrultu da müşterinin tercihlerinde yönlendirme imkânlarına olanak sağlanmıştır. Bu hedef kısa vadede faaliyet gösterdiği medikal sektöründe kaliteli ürün, kusursuz müşteri memnuniyeti ve yüksek kar paylarını beraberinde getirmiştir.

Kaynak: Karadeniz Medikal

Loco Medikal Ortopedi

Loco Medikal Ortopedi

Diğer Markalar

Bunlarda ilginizi çekebilir

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?