Rame Tekerlekli Sandalyeler

Rame Tekerlekli Sandalyeler

Rame Tekerlekli Sandalyeler, “bütün yolculukların sonunda yeni bir başlangıç vardır” diyerek yola çıkmıştır. RAME, 36 yıl önce çıktığımız uzun yolculuğun 2011 yılında konulan adı. Farklı yollarda yürüyen dostların, ortak bir hedefte buluşmasının, yeni heyecanlar ve hedeflerle şekillenen büyük ve güçlü projenin başlangıcı.

Tecrübenin, ustalığın, yeniliğin ve üretimin olduğu kadar, dayanışmanın, desteğin ve yardımlaşmanın çok güçlü bir ifadesi bizim adımız. Çünkü, bedensel engellerine rağmen hayata tutunmaktan vazgeçmeyen, güçlü, cesur ve mücadeleci insanlar bizim hikayemizin kahramanları.

Bizler, RAME ailesi olarak, kahramanlarımızın engelleri aşmalarını sağlayacak çözümler üretmek, ihtiyaç duydukları her an yanlarında olma sorumluluğunu alarak çıktık yola. Hayatın içindeki engebelerin, sorunların tümünü yok edemesek de, temas ettiğimiz dostlarımızın önlerindeki engelleri aşmalarına yardım edebileceğimizi biliyoruz. İşte bu yüzden, her gün daha büyük bir azimle çalışıyor; engelli dostlarımızın daha konforlu bir dünyada, çok daha mutlu yaşamalarını sağlayacak teknik ve mekanik olanaklar üretiyor, yerli ve yabancı çözümler sunuyoruz. Çünkü bizim için RAME, doğanın özünü, yani en yalın haliyle ‘Hareket Özgürlüğü’nü ifade ediyor. Bugün başta çocuklarımız olmak üzere binlerce engelli dostumuzun ve ailelerinin yaşamlarını kolaylaştıran çözümler ürettiysek ne mutlu bize.

Rame

Rame Tekerlekli Sandalyeler

Kaynak: Rame

Diğer Markalar

Bunlarda ilginizi çekebilir

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?