Vivi Vento Tekerlekli Sandalyeler

Vivi Vento Tekerlekli Sandalyeler

Vivi Vento Tekerlekli Sandalyeler, Kasım 2017 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde 500 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye başlamıştır. Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla “VİVİ” markası ile ticaret hayatına atılmıştır.

Firma sahibi Okan ÖZCAN’ın sektördeki 19 yıllık tecrübesi ile çizmiş olduğu yol; güven ve sonsuz hizmet anlayışına dayanmaktadır. “Yenilikçi” yapısı ile değişen koşullara hızlı adapte olan, “Dinamik” yapısı ile hızlı çözümler üreten, “Araştırmacı” yapısı ile sektöre yeni ürünler sunan bir kimliği vardır.

2018 yılı içerisinde kendi markasına yatırım yapan firmamız ürün sayısını arttırmış, aynı zamanda bayilerinden gelen talepler doğrultusunda özel projeler yönetmiştir. Bu projeler kapsamında farklı ürünlerin ithalatını bayileri adına gerçekleştirmiştir.

Yaşlı ve engelli erişiminin hassasiyetinin bilincinde olan firmamız gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni marka ve firmalar ile partnerlik yaparak gücüne güç katmıştır. Yurt dışında ise bir İtalyan firması olan Wimed Export ve Finlandiya firması olan Timoteos ile gerçekleştirmiş olduğu anlaşmalar ile gücüne güç katmıştır. Avrupalı partnerleri ile bünyesine Pediatri ve Geriatri ürün gruplarını da kazandırmıştır.

Vivi Vento ürünleri arasında alttaki kategorilerde ürün çeşitliliği bulunmaktadır.
Manuel Tekerlekli Sandalyeler
Akülü Tekerlekli Sandalyeler

Kaynak: EgeVento

Vivi Vento Tekerlekli Sandalyeler

Vivi Vento Tekerlekli Sandalyeler

Diğer Markalar

Bunlarda ilginizi çekebilir

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?