Hakkımızda

Hakkımızda

Tekerlekli Sandalye Merkezi; olarak engelli sandalyeleri hakkında tecrübeli ve teknik deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Her gün tıp teknolojileri sayesinde, pasif fonksiyonlardan maksimum fonksiyonlara kadar bir çok elektronik özellikli ürün bu yelpazeye dahil olmaktadır. Kişisel ihtiyaçlara göre yüzlerce ürün seçeneği sunulabilmektedir.

Bu ürünlere Markalar, Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Engelli Çocuk Araçları sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Engelli bireylerimiz için geliştirilen ve hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan  tekerlekli sandalye ürünlerinin kalitesi, satış sonrası destek hizmetleri ve yardıma muhtaç bireyler ile yardımseverleri buluşturmayı da amaç edinmiş bulunmaktayız.

Tekerlekli sandalye ürünlerinde beklenti ve gereksinimleri karşılamak amacı ile, sürekli olarak piyasanın önde gelen ürünlerini sizlere sunmak ve destek hizmetlerinde yol göstermek temel misyonumuzdur. Bu birlikteliğimiz bizlere güç katmaktadır.

Ürün çeşitliliği ve ticari prensiplerimiz ile sektörde daha ileriye sizlerle birlikte ilerlemeyi amaçlıyoruz.

Tekerlekli Sandalye Merkezi olarak tüm engelli bireylerin ihtiyaçlarına uygun ürün tercihlerine destek olmak hedefimizdir. Tekerlekli Sandalyeye ihtiyaç ve bağışı için bizi 0542 315 9252 den arayabilir, iletişim sayfamızdan e-posta yazabilirsiniz.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?